Kiełbaski w sosie pomidorowym – 540 g

Kiełbaski w sosie pomidorowym o pojemności 540 g są propozycją dla wszystkich, którzy cenią sobie idealnie skomponowane, smaczne i szybkie dania, przygotowane według tradycyjnych przepisów kuchni polskiej, domowej.
Kiełbaski w sosie pomidorowym to smaczne kiełbaski w aromatycznym, pomidorowym sosie, którego tajnym składnikiem są suszone pomidory. Kiełbaski w sosie mają zdecydowany, ale delikatny smak. Można je doprawić według własnych potrzeb. Kiełbaski polecamy podać z ziemniakami, kaszami, ryżem czy świeżym pieczywem, dzięki czemu stworzy się różne wersje dania o ciekawym i niebanalnym smaku oraz zachęcającym aromacie.
Przy produkcji kiełbasek w sosie pomidorowym zastosowano wysokiej jakości produkty. Pozwoliło to uzyskać danie, do którego z przyjemnością się wraca.

Informacje o produkcie:

  • Masa netto: 485 g
  • Ilość w zgrzewce: 8 szt.
  • Ilość na palecie: 960 szt.

Kiełbaski w sosie pomidorowym przygotowana są z produktów od lokalnych rolników, z bazy produktowej firmy, którzy oferują jedynie najwyższej jakości składniki dań. Dzięki temu mamy pewność otrzymania wysokiej jakości produktu końcowego.
Nasze kiełbaski w sosie pomidorowym dostarczają nie tylko doznań smakowych ale również odpowiednich wartości pokarmowych i kalorii, tak potrzebnych do utrzymania energii i siły przez cały dzień. Jest to szczególnie ważne dla dzieci, młodzież czy osób ciężko pracujących.
Kiełbaski w sosie pomidorowym mają 2 letni termin trwałości.